Chrzest Święty Lenki w pięknym kościele w Kręgu

Przychodzę dzisiaj do Was ze zdjęciami z Chrztu Świętego Lenki. Ważny moment dla samej kruszynki jak i dla rodziców – Karoliny i Błażeja. Nie muszę ich Wam przedstawiać, bo zawitali u mnie już nie raz.

Poznaliśmy się przed ich ślubem, kiedy wybrali mnie na swojego fotografa. A chwilę później dowiedziałam się, że Karolina i Błażej spodziewają się dziecka! Ogromna radość, bo niesamowicie się cieszę kiedy mogę towarzyszyć moim klientom w najważniejszych momentach w ich życiu. Do ostatniej chwili trzymali w tajemnicy płeć dziecka i w sekrecie na sesji udało mi się dowiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka. Oczywiście, tak jak obiecałam, nikomu tego nie zdradziłam i czekałam na ten piękny dzień, kiedy Karolina wysłała mi zdjęcie małej Lenki, która przyszła na świat. Imię pięknie pasuje do niej, nawet nie wyobrażam sobie żeby mogła mieć inne 🙂 I tak doszło do momentu, kiedy towarzyszyłam im w Dniu Chrztu Świętego i mogłam sfotografować dla nich te piękne chwile.
Chrzest Święty to niesamowicie ważne wydarzenie dla całej rodziny. Uśmiechy i wzruszenia Naszych bliskich podczas tej uroczystości są bezcenne. Kiedy dzieci z całej rodziny stają na palcach, żeby zobaczyć co się dzieje. Gdy szczęśliwe babcie ocierają łzy wzruszenia, a dziadkowie ściskają je za ręce. Ciocie i wujkowie, którzy przypominają sobie ten moment, kiedy na rękach przynosili przed ołtarz swoje dzieci. Nie będzie drugiego takiego momentu w życiu Naszego dziecka, drugiego symbolicznego wkroczenia do Kościoła. Nie bójmy się zachować tych wspomnień w postaci późniejszej pamiątki na zdjęciach. Pamiętajcie, że takich chwil nie ma wiele, a przecież każdy z nas uwielbia wracać do pięknych wspomnień, które budzą w Nas mnóstwo emocji i wzruszeń.

Tymczasem zapraszam Was na opowieść małej słodkości i jeszcze słodszej całej rodzinki. Jest co wspominać, mam jeszcze większą nadzieję że rodzice Lenki tak samo jak ja lubią oglądać zdjęcia z Chrztu swojej małej córeczki.

Ściskam, K.

Fotograf Chrzciny GdanskFotograf Chrzciny Starogard GdanskiFotograf Chrzciny GdanskFotograf Chrzciny Starogard GdanskiSesja dziecko Gdansk Starogard Sesja Dzieci Gdansk Starogard Fotograf na Chrzciny Chrzest Starogard Fotograf Chrzciny Starogard GdanskiFotograf Chrzciny Gdansk Fotograf Chrzciny Starogard GdanskiFotograf Chrzciny Gdansk Starogard Chrzest Swiety FotografFotograf Chrzciny GdanskChrzest Swiety Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *