sesja intymna w wannie

Intymna sesja w wannie

Chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć o jednym z piękniejszych projektów, które siedziały w mojej głowie od dawna, ale nie miałam odwagi, żeby go zrealizować. Znacie to?

Jeśli na bieżąco obserwujecie mój instagram i facebookowy profil to już wiele ujęć z tej intymnej sesji widzieliście 😉 Ale dzisiaj jest ten moment kiedy chcę podzielić się nią w całości i dodać kilka słów od siebie.

Za chwilę przeniosę Was do małej łazienki, która pomieściła niewyobrażalną ilość miłości, namiętności i emocji! I to emocji, które powodują łzy i gęsią skórkę na ciele.
Nieskromnie powiem, że ta sesja jest lepsza niż trzy części Greya i 365 dni (czy jakoś tak), którego nie oglądałam.. ale czytałam opinię, żeby nie było 😛

A tak szczerze to niesamowicie się cieszę z realizacji tego projektu. Z tego na jakich ludzi trafiłam i, że znalazłam idealne miejsce, w którym ta sesja mogła się odbyć. Uwierzcie mi, że w polskich hotelach ze świecą można szukać ładnych wanien, do tego ustawionych w łazienkach z oknami.. 😉

Obecnie panujący okres nie sprzyja nam wszystkim.. Ale chciałabym, żebyście wyciągnęli z tej sesji jak najwięcej miłości i namiętności. Przenieście to do swojego życia i poprawcie jakość Waszego związku. Zróbcie sobie kąpiel w wannie, nalejcie sobie wino i rozmawiajcie. Tak niewiele czasu poświęcamy sobie. Wiecznie zabiegani, wiecznie zajęci z milionem wyimaginowanych problemów.. które w obliczu epidemii okazują się niewielkie. Tylko przez nasze zamartwianie osiągają rangi problemów, z którymi nie możemy sobie poradzić.. A myślisz, ze skąd to wiem?

Złap ukochanego za rękę, poobserwuj jego znamiona na ciele.. Znajdź wszystkie pieprzyki, blizny z dzieciństwa od wspinania się po płocie.. Ucałuj je jakbyście dopiero co się poznali. Odkryjcie siebie na nowo, macie teraz tak wiele czasu na dotyk, na pocałunki, na miłość.

Powiedz czego w życiu pragniesz, czego się boisz. Zacznij mówić o uczuciach. Słuchaj. Związek to nie monolog. To ciężka praca, abyście oboje byli po prostu szczęśliwi. Takich chwil beztroskich mamy niewiele. Zacznij je stwarzać, zacznij od siebie. Nie oczekuj wiecznie, że druga osoba będzie starać się za Was obojga. Nie na tym to polega.

Obejrzyj tą intymną sesję w wannie i nabierz ochoty na więcej u siebie w życiu.. Na zdjęciach widzisz prawdziwych ludzi, nie modeli. To przypadkowa Para, z którą nie znałam się wcześniej. Krótko po ślubie, ale długo ze sobą. Wciąż tak samo głodni siebie. To jak się dotykali, jak całowali, jak chłonęli siebie bez słów.. Miałam ciarki przez cały czas. Mogłam przez kilka godzin obserwować miłość. To niesamowicie piękne uczucie.

Ale wiesz co jest z tego wszystkiego najpiękniejsze? Słowa Patrycji już po sesji.. że zakochała się w swoim mężu na nowo, a myślała że bardziej kochać nie można 😉 Czasem niewiele nam trzeba, jakaś iskra która roznieca płomień na nowo. Idź rozniecić swoją iskrę..

sesja-intymna lozko
sesja intymna gdansk
sesja lozkowa para gdansk
sesja lozkowa gdansk
sesja rozbierana para gdansk
sesja rozbierana gdansk
sesja wanna smieszne
sesja wanna zabawa
sesja wanna zabawa
sesja w wannie trojmiasto
wanna sesja pary
sesja pary w wannie
para sesja wanna intymnie
sesja intymna wanna starogard
starogard sesja pary wanna
trojmiasto sesja pary wanna
sesja intymna trojmiasto
sesja intymna para trojmiasto
sesja intymna para trojmiasto
sesja intymna para trojmiasto
namietnosc para sesja
sex para sesja
sex wanna sesja trojmiasto
sesja intymna para trojmiasto
sesja sex wanna para
sesja intymna para
sesja intymna para trojmiasto
sesja intymna para trojmiasto
sesja intymna para starogard
sesja intymna para gdansk
sesja wanna gdansk
sesja wanna gdynia
sesja wanna gdynia
sesja wanna swiece gdansk
sesja para swiece gdansk
sesja para gdansk

Jeśli dotarłeś do tego miejsca daj znać jak Ci się podobają zdjęcia! Jestem niesamowicie ciekawa Twojej opinii :*

Jeśli masz ochotę zajrzyj do innych sesji na stronie 😉

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *