Oferta

Cieszę się, że tutaj trafiliście – to znaczy, że podobają Wam się moje prace i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej.

Poniżej możecie zapoznać się z moją ofertą – jeśli pojawią się jakieś pytania napiszcie do mnie, chętnie Was poznam i zamienię z Wami kilka słów. Jeśli wolicie kontakt bezpośredni i od razu chcecie zapytać o wolny termin zadzwońcie: 510 805 280

W mojej ofercie znajdziecie:

  • Reportaż ślubny,
  • Sesje dla zakochanych,
  • Sesje ciążowe, rodzinne, dziecięce,
  • Sesje kobiece – akty/nagość zakrytą,
  • Sesje portretowe.

 

Reportaż ślubny:

 

fotograf slub gdansk

Podczas reportażu jestem dyskretna, niewidzialna, a jednocześnie staram się dostrzegać wszystko, aby sfotografować najważniejsze chwile tego dnia. Pracuję w ten sposób abyście Wy i Wasi Goście czuli się swobodnie i bez skrępowania przeżywali następujące po sobie chwile. Mam wtedy szansę na uchwycenie najlepszych momentów – wzruszenia, radości i zabawy, dzięki czemu Wasze zdjęcia stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Staram się pokazać ten dzień moimi oczami, abyście do końca życia mogli oglądać Wasze wspomnienia tak często jak to tylko możliwe.

Aby całość Waszej historii tworzyła niepowtarzalną pamiątkę zdjęcia otrzymujecie w ozdobnym, spersonalizowanym drewnianym pudełku. Dodatkowo możecie zamówić odbitki zdjęć oraz fotoksiążkę, tak aby całość kolorystycznie i jakościowo ze sobą współgrała.

Reportaż Ślubny uwzględnia:

  • w zależności od pakietu wybraną ilość zdjęć po obróbce graficznej,
  • plener ślubny w dniu ślubu bądź w wybranym przez Was dniu.

To jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, dlatego zanim podejmiecie decyzję napiszcie do mnie. Zapytajcie o wolny termin, cennik i poznajmy się bliżej. Chcę poznać Waszą wizję, Wasze pragnienia i potrzeby – ułatwi mi to pracę i będę miała pewność, że zdjęcia sprawią Wam olbrzymią radość.

 

Sesje dla zakochanych :

fotograf slub gdansk

 

Fotografię, na których mogę pokazać zakochanych w sobie ludzi daje mi niesamowitą radość. Cenię moment, kiedy na sesji otwieracie się przede mną i powstaje niezapomniana pamiątka w postaci kilkunastu zdjęć, którą potem możecie wykorzystać przy ozdabianiu Waszego mieszkania, domu czy przy strojeniu sali weselnej. Fotografuję w każdym miejscu i o każdej porze, więc ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Bazą sesji jest 12 zdjęć w formie cyfrowej na spersonalizowanych płytach CD w cenie 300 zł. Oferta jest elastyczna, więc jest możliwość zamówienia większej ilości zdjęć.  Aby otrzymać szczegółowy cennik, zapytać o dostępne terminy napisz do mnie. Chętnie Was poznam!

 

Sesje rodzinne, dziecięce i ciążowe:

sesja rodzinna gdansk

 

Są w naszym życiu szczególne momenty, których nie warto pomijać. Oczekujesz na swoją małą pociechę? Marzycie o zwariowanej, pełnej miłości sesji rodzinnej? Albo Wasze dzieci tak szybko rosną, że trzeba to uwiecznić na zdjęciach? Uwielbiam sesję prawdziwe, szczere i pełne emocji. Kiedy okazujecie sobie miłość, kiedy z troską patrzycie na swoje dorastające dzieci, albo z czułością dotykacie rosnącego w brzuszku człowieczka. Nie sposób nie uwiecznić takich momentów. Nie zastanawiaj się, te momenty możesz przeżywać za każdym razem jak tylko otworzysz Wasz rodzinny album.

Bazą sesji jest 15 zdjęć w formie cyfrowej na spersonalizowanych płytach CD w cenie 350 zł. Oferta jest elastyczna, więc jest możliwość zamówienia większej ilości zdjęć.  Aby otrzymać szczegółowy cennik, zapytać o dostępne terminy napisz do mnie. Chętnie Was poznam!

 

Sesje kobiece oraz portretowe:

Fotografowanie kobiet od samego początku było moją największą miłością. Patrzenie jak rozkwitacie przed moim obiektywem, pokazujecie często zapomnianą kobiecość i pewność siebie. Sprawia mi to ogromną radość. Do każdej z Was podchodzę bardzo indywidualnie, wypytuję jakie zdjęcia chcecie, o jakich marzycie. Od Ciebie zależy czy wybierzemy plener, zacisze jakiegoś klimatycznego miejsca. Czy zrobimy zdjęcia portretowe, a może bardziej kobiece i odważne. Decydując się na sesję możesz przejść kompletną metamorfozę i dobrać dodatkowo do sesji makijaż. Poczuj się wyjątkowa, piękna i pewna siebie.

Sesja składająca się z 10 zdjęć po obróbce graficznej kosztuje 300 zł. Oferta jest elastyczna, więc jest możliwość zamówienia większej ilości zdjęć oraz zamówienia dodatkowo makijażu oraz fryzury.

 

Czekam na Ciebie, napisz do mnie albo zadzwoń i ustalmy szczegóły Naszej współpracy 🙂

Ściskam Cię mocno,

Kasia