OFERTA

Cieszę się, że tutaj trafiliście – to znaczy, że podobają Wam się moje prace i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej. Poniżej możecie zapoznać się z moją ofertą – jeśli pojawią się jakieś pytania napiszcie do mnie, chętnie Was poznam i zamienię z Wami kilka słów. Jeśli wolicie kontakt bezpośredni i od razu chcecie zapytać o wolny termin zadzwońcie: 510 805 280.

Sesje lifestyle

Dla mnie fotografia to naturalność i emocje. U mnie nie pozujecie, nie ustawiacie się sztywno do zdjęć. Nie wykonuję też sesji studyjnych, wiec takich zdjęć u mnie nie znajdziecie. Skupiacie się na sobie, na zabawie z rodziną i na widokach wokół, albo na książkach, które czytacie dzieciom. Chcę żebyście mieli piękną, naturalną pamiątkę i miło spędzili wolny czas razem. Niezależnie czy będzie to sesja rodzinna lifestylowa, brzuszkowa, kobieca czy dla zakochanych – sesję wykupicie w dwóch pakietach:

Mały Wóz

  • koszt sesji: 400zł
  • otrzymujecie 15 ujęć w formie cyfrowej po autorskiej obróbce, które samodzielnie wybieracie,
  • dodatkowe ujecie 15zł/szt.

Duży Wóz 

  • koszt sesji: 500zł
  • otrzymujecie 20 ujęć w formie cyfrowej po autorskiej obróbce, które samodzielnie wybieracie,
  • dodatkowe ujecie 15zł/szt.

sesja narzeczenska

sesja narzeczenska

sesja rodzinna

sesja rodzinna

 Reportaż ślubny:

Podczas reportażu jestem dyskretna, niewidzialna, a jednocześnie staram się dostrzegać wszystko, aby sfotografować najważniejsze chwile tego dnia. Pracuję w ten sposób abyście Wy i Wasi Goście czuli się swobodnie i bez skrępowania przeżywali następujące po sobie chwile. Mam wtedy szansę na uchwycenie najlepszych momentów – wzruszenia, radości i zabawy, dzięki czemu Wasze zdjęcia stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Staram się pokazać ten dzień moimi oczami, uwzględniając Wasze potrzeby i wymagania. Dlatego zanim zdecydujemy się na współpracę spotykamy się i omawiamy szczegóły wesela. Aby całość Waszej historii tworzyła niepowtarzalną pamiątkę zdjęcia otrzymujecie w ozdobnym, spersonalizowanym drewnianym pudełku. Dodatkowo możecie zamówić odbitki oraz fotoksiążkę, tak aby całość kolorystycznie i jakościowo ze sobą współgrała.

Reportaż Ślubny uwzględnia:

  • w zależności od pakietu wybraną ilość zdjęć po obróbce graficznej,
  • plener ślubny w dniu ślubu bądź w wybranym przez Was dniu.

To jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, dlatego zanim podejmiecie decyzję napiszcie do mnie. Zapytajcie o wolny termin, cennik i poznajmy się bliżej. Chcę poznać Waszą wizję, Wasze pragnienia i potrzeby – ułatwi mi to pracę i będę miała pewność, że zdjęcia sprawią Wam olbrzymią radość i będą dla Was piękną pamiątką 😉

ceremonia-slubna

ceremonia-slubna

platki róz

zdjecia z zimnymi ogniami

plener ślubny

cegielnia-rzucewo