sesja w zbożu

Ślub Patrycji i Tomka | Wesele w Starogardzie Gdańskim

Dzień był pochmurny, lekko deszczowy. Cichy dom, pełen spokoju i rodzinnego ciepła. Bez bieganiny i stresu. Kto by pomyślał że to właśnie ten dzień. Dzień ślubu Patrycji i Tomka.  Spokojne przygotowania Patrycji z mamą, czas na wypicie szklanki wody dla wyciszenia własnych emocji. Dopiero po dłuższej chwili zaczęły się ujawniać oznaki zdenerwowania, nerwowe spoglądanie na zegar i oczekiwanie. Jak tylko Tomek wszedł do domu i zobaczył swoją wybrankę zapadł spokój. Po takich momentach widać jak dwoje ludzi potrafi porozumieć się bez słów, domyślić się co czuję druga osoba i powiedzieć coś takiego, co ukoi nerwy. Kocham te momenty na weselach – nie ma czasu na granie, reżyserowanie momentów a jedynie na okazywanie szczerych emocji. A nie ma nic piękniejszego niż ślub pełen emocji. Sami będziecie mogli się przekonać po obejrzeniu materiału z ich ślubu 🙂

Często przy spotkaniach z Wami słyszę, że będzie mi trochę łatwiej przy organizacji własnego wesela. Naoglądam się ich tyle, że czego chcieć więcej? Wszystko przecież zobaczę i będzie mi prościej wybrać coś dla siebie. Po części macie rację, bo moja praca pomaga mi zrozumieć tak naprawdę siebie. Mogę przekonać się na własne oczy co do czego pasuje, ale przede wszystkim doświadczyć nowych rzeczy, o których bym nie pomyślała.

Kobietki kochane, bo to najczęściej na Waszych głowach pozostaje dekoracja, dodatki, dobranie kolorów i stylu wesela. Pamiętajcie o jednej najważniejszej rzeczy, której moja pasja do ślubów mnie nauczyła. Róbcie wszystko w zgodzie ze sobą, to jest Wasz i tylko Wasz najważniejszy dzień. Często zapominamy, że ten dzień jest głównie dla Was, a dopiero potem dla rodziny i przyjaciół. Będziecie go wspominać, opowiadać, delektować się nim przy filmie i oglądając fotografie z Waszego ślubu. Chcę żebyście wspominali go myśląc tylko o pięknych momentach.

Nigdy nie uda się zorganizować wszystkiego idealnie, nikt z nas przecież taki nie jest. Więc czerpcie garściami z tego dnia, z Waszego dnia, z dnia który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Cieszcie się każdą chwilą, uśmiechajcie się i nie myślcie o tym co nie wyszło. Kochajcie się i całujcie ile się da, patrzcie sobie głęboko w oczy i tańczcie tak dużo, że na drugi dzień będzie problem z założeniem butów.

Troszkę się dziś rozgadałam, więc już teraz zapraszam do obejrzenia historii pełnej miłości Patrycji i Tomka. Koniecznie dajcie znać jakie macie odczucia i co Wam się podoba. Może nad jakimś ujęciem zatrzymacie się na dłużej?

Buziaki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *