Poznaj mnie

Hej!

Jestem Kasia – pozytywnie zakręcona i wiecznie uśmiechnięta ruda istotka.

Fotografuję od kiedy pamiętam, zawsze ludzi, zawsze naturalnie bez zbędnej ingerencji. Uśmiecham się za dwóch, a zagaduję za co najmniej trójkę. Także nie bójcie się, że przy spotkaniu nie będziemy mieli o czym rozmawiać.

Dla Was, ale też dla siebie, szkoliłam się w Sopockiej Szkole Fotografii WFH, gdzie mogłam nauczyć się podstaw i dopracować swój warsztat. Każdy z Nas uczy się całe życie, więc w miarę możliwości staram się wyjeżdżać na szkolenia fotograficzne. Ostatnimi, na których miałam możliwość być były szkolenia ze wspaniałymi fotografami ślubnymi – marka LMFOTO.

Fotografia jest moją największą miłością, ale interesuje się również sportem, bo przy sesjach często trzeba się mocno nagimnastykować dla pięknych kadrów 🙂 Uwielbiam przyrodę, spacery przy zachodzie słońca z szumem morza w tle. Wspinaczki w górach stały się moją kolejną wielką miłością! Nigdzie tak bardzo nie można przeżyć kilku chwil z samym sobą jak tylko tam. Jestem mocno artystyczną duszą, więc wszędzie szukam inspiracji i co krok staram się próbować nowych rzeczy. Co będzie kolejne? Pewnie się przekonacie w najbliższej przyszłości 🙂

Wszystkie moje miłości, te większe i mniejsze, staram się łączyć. Dlatego często zabieram Was podczas sesji na wszelkiego rodzaju spacery, aby połączyć piękną naturę z Wami.

Chętnie Was poznam, zostawcie po sobie jakiś ślad w komentarzu albo w formularzu 🙂