Sensualna, kobieca sesja w wydaniu Moni

Monia jest moją najlepszą przyjaciółką, więc kiedy się spotykamy i mamy trochę więcej czasu robimy sesję. Dzięki czemu wychodzą takie kadry, które lubię najbardziej – czyli sensualne i pełne kobiecości.

 

Rozumiemy się bez słów, zwłaszcza że Monia również lubi kobiece portrety tak jak ja. I często dochodzi do momentu, kiedy przesyłamy sobie inspirację przed spotkaniem, żeby być przygotowanym już na samą sesję. Nie ukrywam, że szafa Moni skrywa różne cuda, w związku z tym nigdy nie mamy problemu z dobraniem odpowiedniej stylizacji. W tej sesji postawiłyśmy na niewiele, bo Monię ubrałam tylko w przepiękny bordowy płaszcz. Myślę, że sam w sobie działa na wyobraźnię i wiele o nim mówić nie trzeba.

Sesje kobiece są bliskie memu sercu, je wykonywałam od początku zafascynowana kobiecą naturą. Każda z nas jest inna i nieskromnie mogę stwierdzić, że jednak jesteśmy piękniejsze niż mężczyźni. Dopełniają nas bardzo, kiedy stoją u naszego boku.. ale nie ma nic doskonalszego niż pewna siebie, pełna wdzięku kobieta. I nie pomylę się jeśli powiem, że nie tylko ja tak twierdzę. Wiele zmieniło się w moim spojrzeniu odkąd robię takie sesję, ale myślę że od samego początku skupiałam się na pokazaniu wewnętrznego piękna i indywidualności każdej z nas. Ujęcia mogą się powtarzać, ale każda z nas ma zupełnie inne oczy, które nadają charakteru każdej fotografii.

Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z naszej kobiecej sesji..
sesja buduarowa Gdansk
sesja kobieca Gdansk

sesja kobieca trojmiasto
kobieca sesja gdansk
sesja kobieca gdansk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *