sesja narzeczenska

Sesja narzeczeńska – Asia i Kacper w leśnym zakątku

Cześć,

Przychodzę dzisiaj do Was z leśną opowieścią miłości. Z sesją narzeczeńską, która pachnie lasem nawet jeśli dawno w nim nie byliście. Zdecydowanie dużo w niej miłości, takiej którą odkrywacie będąc tylko we dwoje. Takiej, która zapiera dech w piersiach i wzrusza kiedy się jej przyglądasz. To zdecydowanie jedna z większych zalet mojej pracy. Kiedy mogę patrzeć na miłość, którą mam na wyciągnięcie ręki. Którą mogę dotknąć i wziąć kawałek dla siebie. Coś pięknego : )

Chciałabym na temat tej sesji opowiedzieć Wam mnóstwo rzeczy, naprawdę. Opowiedzieć każdy jej skrawek, ale w tym przypadku czuję, że zdjęcia opowiedzą Wam więcej. Dadzą Wam to co ja na tych zdjęciach tak bardzo kocham. Tą naturalność, lekkość i szczęście. Napatrzcie się i weźcie trochę dla siebie. Nadmienię tylko, że w zanadrzu mam jeszcze do pokazania reportaż z ich ślubu, który wcale nie mniej ma w sobie „tego wszystkiego” co zaraz zobaczycie. Sesja narzeczeńska, na którą Asia i Kacper znaleźli odrobinę czasu tydzień przed ślubem rozbudziła w nich te emocje, o których zapominamy w zgiełku tych wszystkich przygotowań. Dlatego tym bardziej się cieszę, że mogłam być bodźcem, który do tej sesji doprowadził! A teraz zostawiam Was z magiczną opowieścią w leśnym zakątku, gdzieś pomiędzy niczego. Z miłością i ciepłem.

sesja narzeczenskasesja narzeczenskasesja narzeczenskasesja narzeczenskasesja narzeczenska sesja w lesie sesja w lesie sesja w lesie sesja w lesie fotograf slubny fotograf slubny fotograf slubny fotograf slubny pierscionek zareczynowy fotograf slubny fotograf slubny pierscionek zareczynowy pierscionek zareczynowy sesja w lesie sesja przy ognisku

Jeśli spodobała Ci się historia miłosna Asi i Kacpra zajrzyj koniecznie do zakładki z sesjami o tu 😉

A pod postem koniecznie daj znać jak podobały Ci się zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, umieram z ciekawości!

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *