Sesja narzeczeńska Moniki i Przemka

Sesja narzeczeńska dwojga zakochanych w sobie ludzi – Moniki i Przemka. Pokochałam ich na fotografiach od pierwszego momentu. Nie są wcale urodzonymi modelami, po prostu dobrze czują się w swojej obecności. Ta wspaniała podstawa do sprawienia żebyście pokazując mi siebie czuli się swobodnie, nie pozowali a byli po prostu autentyczni. Staram się nie kreować, a łapać momenty które dla Was są tymi momentami pomiędzy. To nie znaczy, że nie podpowiadam jak się ustawić, bo często szepnę Wam coś na uszko. Ale interpretację tych słów i ciąg dalszy zostawiam Wam. Kiedy otwieracie się przede mną, pokazujecie mi swoją miłość i troskę to ja już przestaję pracować.. łapię te momenty tak jakbym w pracy wcale nie była.

Sesje narzeczeńskie mają to do siebie, że są pewnego rodzaju sprawdzeniem fotografa przed ślubem. A jeszcze częściej są sprawdzeniem jak to jest mieć taką sesję. Nie ukrywam, że jestem po uszy zakochana w sesjach par. Czy to dopiero świeżo zakochanym, narzeczonych czy już z kilkuletnim stażem. Wszystkich z ogromną przyjemnością przyjmuję przed swój obiektyw i wyruszam na spacer złapać piękne momenty. Jeśli myślicie, że to trudne to jesteście w błędzie. Jestem bardzo gadatliwa i zazwyczaj moje rozmowy działają na Was bardzo relaksującą i wcale nie odczuwacie, że robię Wam zdjęcia. Poza tym czym się stresować kiedy wpatrujesz się w oczy miłości swojego życia?

A teraz mam przyjemność przedstawić Wam kilka kadrów z sesji Moniki i Przemka. Wybraliśmy się na zimowo-jesienny spacer po Starym Mieście w Gdańsku i okolicy. Pochmurny dzień nie pozwolił nam złapać kilku promieni zachodzącego słońca,  ale za to tło tworzyły nam pobłyskujące w tle światła nadchodzącego wieczoru. Czy mogło być piękniej?

sesja narzeczeńska Gdansksesja narzeczeńska Gdansk                                sesja narzeczeńska Gdansk       sesja narzeczeńska Gdansksesja narzeczeńska Starogard Gdanskisesja narzeczeńska Starogard Gdanskisesja narzeczeńska Gdansksesja narzeczeńska Gdansk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *