sesja rodzinna lifestyle

Sesja rodzinna, lifestyle w lesie | Trójmiasto

Cześć kochani,

W to piękne popołudnie przychodzę do Was ze wspaniałą sesją rodzinną w stylu lifestyle. Czyli naturalnie, bez pośpiechu i z dużą dawką dobrych emocji. Kocham plenery w lesie, nad morzem, na polu.. wszędzie, byle otulić Was na zdjęciach naturą.

Sesje rodzinne rządzą się swoimi prawami, tutaj przede wszystkim patrzę na dzieci. Co lubią, jak się czują i jaki mają humor. Od tego zależy jak szybko musimy się uwijać i na co mogę sobie pozwolić. Sesje lifestyle dają swobodę, w której czuję się jak ryba w wodzie. Bieganie na przemian z całusami i podrzucaniem. Czasem znajdziemy suche liście do podrzucania, a czasem bierzecie swojego czworonoga i wychodzą piękne, rodzinne i niepowtarzalne kadry.

Lubię kiedy zabieracie mnie w swoje miejsca, które są dla Was ważne. Albo takie, do których wracacie na spacer żeby pooddychać świeżym powietrzem. Dla mnie liczą się uśmiechnięte kadry i to, żebyście czuli się jak na rodzinnym spacerze. Możecie to zobaczyć na tej sesji. Kasia i Łukasz wzięli swoją słodką córkę i psa na spacer do lasu. Gonili się, chowali, rzucali liśćmi i dużo przytulali. Czy tak się robi zdjęcia? U mnie tak! Bez pozowania, spinania się i wymuszonych uśmiechów. Bierzcie w takim razie ukochanego, swoje pociechy i pupile i chodźcie na sesję!

Szykuję dla Was super promocję na lipiec! Bądźcie uważani i czekajcie, lada dzień wszystko pojawi się na moich stronach.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej kadrów z sesji lifestylowych zajrzyjcie tutaj 😉

sesja rodzinna lifestyle
sesja rodzinna lifestyle
sesja rodzinna lifestyle
sesja rodzinna lifestyle gdansk
sesja rodzinna starogard
sesja dziecieca gdansk
sesja rodzinna gdansk
sesja na dzien ojca
sesja rodzinna trojmiasto
sesja na dzien ojca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *