slub boho

Boho sesja ślubna – czyli stylizowana sesja na warsztatach u Eweliny Zięby

Cześć Kochani,

Koniec roku zawsze sprzyja większej ilości postów na blogu, a ja zdecydowanie mam plan nadrobić i pokazać Wam niesamowite sesje, które miałam możliwość robić. Ale zanim zacznę je publikować, chciałabym pokazać Wam najpiękniejszą sesje boho, którą miałam możliwość sfotografować na warsztatach u Eweliny Zięby! To był szał, ogień i sztos!

Był niekoniecznie piękny dzień i ja sama niekoniecznie byłam przekonana, aby jechać ponad 400km na warsztaty. Sama. Nigdy wcześniej takie rzeczy się nie działy, bo zawsze podróżowałam z moim mężem. Ale teraz poczułam, że to właśnie ten moment, kiedy jeszcze bardziej muszę się przełamać z jazdą samochodem. Więc spakowałam walizkę i ruszyłam w drogę. W domu w Przepitkach przywitało mnie niesamowicie piękne gwieździste niebo! Ciemno, cicho i tylko pierwsi uczestnicy warsztatów podziwiający gwieździste niebo. Tak właśnie zaczęły się jedne z piękniejszych warsztatów, na których byłam, i które zdecydowanie odmieniły mnie i moje postrzeganie fotografii.

Ewelina przekazała nam tak ogromną dawkę wiedzy na temat prowadzenia biznesu i samej fotografii, motywacji do działania i prostych zdań, które u mnie zdziałały cuda. Wiecie jak to jest, kiedy mnóstwo pytań i myśli chodzi Ci po głowie, ale nie wiesz czy tak zrobić, czy coś zmienić.. A potem jedziesz na warsztaty i okazuje się, że ktoś na głos te pytania wypowiada, Ty na nie odpowiadasz i po powrocie do domu już wiesz co robić. Połowę drogi do domu przepłakałam w samochodzie. Zgromadziło się we mnie tyle emocji, które, mam takie wrażenie, pożegnały tamtą mnie. Dla mnie najważniejsze jest to, że uwierzyłam w to co robię, spełniam się w tym i jestem szczęśliwa.

Koniec mojego gadania. Chce Wam pokazać sesje, z której jestem dumna! Każda z uczestniczek mogła robić zdjęcia razem z Eweliną i mimo, że było nas dwadzieścia parę to naprawdę każda z nas zrobiła to inaczej. Uwielbiam styl boho za jego różnorodność, kolory i możliwość kombinowania. Ewelina pokazała nam jeszcze bardziej jak może być pięknie po prostu na łące.. A wiec, zapraszam do oglądania 😉

Warto jeszcze powiedzieć o osobach, dzięki którym ta sesja powstała:

Dziękuję każdej osobie, która przyczyniła się do powstania tak pięknej sesji. Niesamowite jest to jak piękno i miłość do tego co się robi potrafi ubogacić innych.

A teraz już serio zapraszam do oglądania..

dodatki slubne
zaproszenia boho
slub boho gdansk dodatki
boho suknia dodatki slub
slub boho gdansk
sesja boho gdansk
slub boho
slub boho starogard
slub boho
slub boho starogard
slub boho starogard
slub boho sopot
slub boho gdansk
boho kwiaty gdansk sopot
boho sesja gdynia
dodatki boho gdansk
slub slubna gdansk
sesja slubna starogard
sesja z dymem boho dodatki
boho slub sopot gdynia dodatki kwiaty
suknia boho gdansk
suknia boho
sesja boho
sesja boho swiatelka
boho slub
sesja boho starogard gdansk

A jeśli Ci mało moich zdjęć zapraszam do ostatniego reportażu ślubnego bądź innych realizacji, które znajdziesz o tu 😉

Jeśli wpis i zdjęcia Ci się podobały zostaw ślad po sobie. Będzie mi niesamowicie miło jeśli podzielisz się swoimi wrażeniami ;*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *